Vi gjør oppmerksom på at arrangement kan bli utsolgt. Denne oversikten gjelder per torsdag formiddag. 

Her kan du se programmet og kjøpe billetter. 

Torsdag:

Kl. 11 på Baker Kristiansen: Edle dråper og bakst med Torkjell Berulfsen            
Kl. 17 på Geitmyra Ringsaker: Geitmyras pølsekurs for barn og barnefamilier        
Kl. 18 på Hjørnet Gastrobar: Torkjell Berulfsen: Norsk mat og hvorfor vi er som vi er    
Kl. 19 på Hjørnet Gastrobar: Smaker fra Innlandet og gode viner            

Fredag:

Kl. 18 på Bakeriet i Brumunddal: Julie & Sørheim                    
Kl. 19 på City Meet&Eat: Tapas, vin og spanske rytmer                    
Kl. 20 på Matfatet: Stuttrest helaften                            

Lørdag:

Kl. 09 på Matfatet: Champagnefrokost                            
Kl. 10 på Matfatet: Sjokoladekurs                            
Kl. 15 på Bakeriet i Brumunddal: Quiz med Arne Scheie og Egil «Drillo» Olsen        
Kl. 17 på Hjørnet Gastrobar: Akevittsmaking                        
Kl. 17 på biblioteket: Aperitivo! Fra Broadway til Brumunddal med RingsakerOperaen    
Kl. 1715 på Bakeriet i Brumunddal: Quiz med Arne Scheie og Egil «Drillo» Olsen        
Kl. 19 på Smak Brumunddal: Elg & vin – en smaksmiddag                


Gratisarrangement (men bevertningen må kjøpes):

Torsdag:
Kl. 0800-0900 på Baker Kristiansen: Kortreist speltgrøtfrokost (fri entré, bevertning kjøpes i disken)
Kl. 1130-1230 på Bakeriet i Brumunddal: Kaffesmaking (fri entré, bevertning kjøpes i disken)
Kl. 1400-1500 på Bakeriet i Brumunddal: Kaffesmaking (fri entré, bevertning kjøpes i disken)
Kl. 1630-1850 på biblioteket: Film: «Eat. Pray. Love.»
Kl. 1800-1930 på Bakeriet i Brumunddal: Bæssfarkveld med Geirr Lystrup (fri entré, kveldsmat kjøpes i disken)
Kl. 1900-2100 på biblioteket: «Pølser & øl» med Helge Hagen, Røhne Øl og Louis Jacoby (fri entré, bevertning kjøpes i disken)

Fredag:
Kl. 0800-0900 på Baker Kristiansen: Latter til frokost, med Louis Jacoby
Kl. 1100-1200 i Brugata 8: «Bare juice det» med Vibecke Blomvågnes
Kl. 1100-1300 på Baker Kristiansen: Sjokolade – smaking og baking
Kl. 1100-1400 på Matfatet: Ælj – det er hælj!
Kl. 1130-1230 hos Bakeriet i Brumunddal: «Mel!» med Holli Mølle
Kl. 1200-1400 på biblioteket: Prøysenkaffe og konsert med Knut Anders Sørum (fri entré, bevertning kjøpes ved inngangen)
Kl. 1300-1430 på Bakeriet i Brumunddal: Kontinental bakerilunsj (fri entré, bevertning kjøpes i disken)
Kl. 1500-1600 på Bakeriet i Brumunddal: «Mel!» med Holli Mølle
Kl. 1530-1730 på biblioteket: Film: «Julie & Julia»
Kl. 2000-2100 på biblioteket: «Rioja» på 23 minutter med Ingvild Tennfjord, og boksignering
Kl. 2200 på Hjørnet Gastrobar: Konsert med Knut Anders Sørum Trio

Lørdag:
Kl. 1000-1400 på Bakeriet i Brumunddal: Jubileumskake og bakerovnspizza
Kl. 1100-1400 på City Meet & Eat: City Niños, barnevennlig familietapas (fri entré, bevertning kjøpes i disken)
Kl. 1200-1500 på Geitmyra: Barnas store elgfest
Kl. 1200-1430 på biblioteket: Barnas Prøysen
Kl. 2200 på Hjørnet Gastrobar: Konsert med Darkwood Boys


Utsolgt:

Torsdag:
Kl. 18 på Matfatet: Bruk dyret                                
Kl. 20 på Bakeriet i Brumunddal: Popquiz med Finn Bjelke                

Fredag
Kl. 14 på Matfatet: Afternoon tea                            
Kl. 17 på Geitmyra: Geitmyras pølsekurs for barn og barnefamilier        
Kl. 18 på Smak Brumunddal: Snarveien til Piemonte med Ingvild Tennfjord        

Lørdag
Kl. 10 på Bakeriet i Brumunddal: Kakepynteverksted for barn            
Kl. 14 på Matfatet: Afternoon tea                            
Kl. 19 på City Meet & Eat: Tapas, vin og spanske rytmer