Skolemiljøutvalget

Foreldrerådet:  Anders Ståle Hatlenes og  Marit Spilde 
Undervisningspersonalet: Helen Hårstadhaugen  og  Helene Smedstuen Lund
Elevrådet:  Martine Engen og Ingrid Rindal Strømmen
Repr fra andre yrkesgrupper: Odny Myhren
Politisk repr: Trond Sandnes
Skoleleder:  Haldis S Sveen

               Brøttum skole sett fra luften
 

FAU og klassekontakter:

FAU:

SFO: Sigrund Bruket, Guro Havig (vara)

2. trinn: Eli Randgaard eli.randgaard@hotmail.com

3. trinn: Ingeborg Dybdahl Sønsteli hibs@gjovikskolene.no

4. trinn: Mina Haakenaasen minaha77@hotmail.com

5. trinn: Andre Eriksen andreeri@online.no

6. trinn: Anne Karin Sveen a_nnekarin@yahoo.no

7. trinn: Ragnhild Haakenaasen rahaaken@gmail.com

8A: Janne Halsten Janne.halsten@gjovik.kommune.no

8B: Stina Kvikstadhagen Kvamme stinakkvamme@gmail.com

9A: Marianne Brustuen mariannebrustuen@yahoo.no

9B: Per Fineid per.Fineid@pihlske.no

10A: Lisbet Sveadalen lisbeth.sveadalen@sykehuset-innlandet.no

10B: Bjørn Arild Ruud bja@ringsaker.kommune.no

 

KLASSEKONTAKTER: 

2. trinn: Elisabeth Bekkelund elisabek@hotmail.com

3. trinn: Grete Roen Sveen grete.roen@gmail.com

4. trinn: Frank Høghaugen frank@hrr.no

5. trinn: Ida Mæhlum imaelum@hotmail.com

6. trinn: Thomas Viken thomas.viken@bbnett.no 
6. trinn: Christine Momrak Mæhlum christine.mehlum@skole.ringsaker.kommune.no

7. trinn: Ernst Christopher Rude (vara FAU) Ernst.Rude@gmail.com Bitten Tollan Stokke birgitte.stokke@skole.ringsaker.kommune.no

8A: 

8B: 

9A: Gro Birgit Aaseth grobaaseth@bbnett.no

9B: Tove Grønvold toveonsu@bbnett.no Sekretær!

10A: Monika Kristiansen mokristiansen@gmail.com

10B: Bente Hagen bentehagen72@gmail.com

 

Elevrådet barneskolen

Leder: Lars Magnus Besseby

Nestleder: Erik Lier Flørlien

Sekretærer: Anne Sofie Stokke, Sofie Momrak Mæhlum

Elevrådet ungdomsskolen

Representanter:  

8A: Eivind Schorcht, Signe Solberg 

8B: Bjørnar Jessnes Buraas, Celine Husom Thorstad 

9A: Ingrid Elisabeth Volum Holen, Aleksander Gaden 

9B: Sindre Thygesen Sande, Synne Bergseng Kinde 

10A: Ingrid Rindal Strømmen, Sigurd Henriksen 

10B: Oscar Haraldsønn Traaseth, Martine Engen 

 

Styret i elevrådet: 

Leder: Ingrid Rindal Strømmen  

Nestleder: Oscar Haraldsønn Traaseth 

Sekretær: Sindre Thygesen Sande