Administrasjon

Fredrik Sørensen Dahl
Skoleleder
Tlf: 411 06 505
fredrik.sorensen.dahl@ringsaker.kommune.no

Thorleif Robertson
Assisterende skoleleder
thorleif.robertson@ringsaker.kommune.no

Øyvind Heggelund
Rådgiver
oyh@ringsaker.kommune.no

Lærere og barneveiledere

Simensen, Trine-Lill Sveen
Kontaktlærer 1. og 2. trinn
ltrisime@skole.ringsaker.kommune.no

Bjørnseth, Bente
Kontaktlærer 3. trinn
bente.bjornseth@skole.ringsaker.kommune.no

Hovemoen, Anne 
Kontaktlærer 4. og 5. trinn
anne.Hovemoen@skole.ringsaker.kommune.no

Tveit, Espen Kviberg

Kontaktlærer 6 og 7. trinn

espen.tveit@skole.ringsaker.kommune.no

Solberg, Ruth Berit
Faglærer
ruth.solberg@skole.ringsaker.kommune.no

Berg-Rolness, Siv

Faglærer
siv.berg-rolness@skole.ringsaker.kommune.no

Moen, Ann Kristin 
SFO-leder
ann.moen@skole.ringsaker.kommune.no

Christensen, Tine Marie B. 
Barneveileder i skole og SFO
tine.brovold-christensen@skole.ringsaker.kommune.no

Olasveen, Brita
Barneveielder i skole og SFO
brita.olasveen@skole.ringsaker.kommune.no 

Bakke, Nina Stubberud
Barneveileder i skole og SFO
nina.bakke@skole.ringsaker.kommune.no

SFO

Moen, Ann Kristin 
SFO-leder
ann.moen@skole.ringsaker.kommune.no

Christensen, Tine Marie B. 
Barneveileder i skole og SFO
tine.brovold-christensen@skole.ringsaker.kommune.no

Bakke, Nina Stubberud
Barneveileder i skole og SFO
nina.bakke@skole.ringsaker.kommune.no