Avkjøring fra Narudveien til Minkholen
Hei
Veien er elendig flere hull i vegen, det repareres hvert år, men hullene kommer igjen. Er virkelig denne veien riktig dimmensjonert for all den trafikken som det er blitt etter all utbygginga??
Dessuten bør det komme fartsdumper, i forgårs ble en katt kjørt ihjel og sjåfør bare lot katta ligge igjen. Det MÅ komme opp noen fartsdumper slik at vi slipper ulykker med små barn og dem er det blitt en del av. Det koster dere lite å få noen fartsdumper kontra et liv på samvittigheten.
Vi kan gjerne få en fartsdump i bakken i Midtgjerdinga også, da man skulle tro at det var Formel 1 bane for noen, OG vi har mange små barn i gata.
Kommentar fra kommunen:
Hei!Teknisk drift må prioritere vedlkeholdet av vegene, denne vegen står dessverre ikke på reasfalteringslita for i år. Når det gjeder fartshump så må dette omsøkes av et vell eller beboerne i feltet. Hilsen Teknisk drift.