Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte

Mette Westgaard, biblioteksjef, telefon:  95 14 33 40.  E-post: mwe@ringsaker.kommune.no

Linda Selma Brandal,  avdelingsleder,  telefon:  94 01 44 16. E-post: linda.brandal@ringsaker.kommune.no
 

Tuva Kleven,  bibliotekmedarbeider,  telefon: 94 01 44 17. E-post: tuva.kleven@ringsaker.kommune.no

Torhild Hagene, avdelingsbibliotekar, telefon:  94 01 44 18. E-post: torhild.j.hagene@ringsaker.kommune.no
 
Line Knutsen, filialstyrer, Brøttum, telefon: 40 02 06 39. E-post: line.knutsen@ringsaker.kommune.no
 
Guri K. Larsen,  førstesekretær,  telefon: 94 01 44 31. E-post: gur@ringsaker.kommune.no
 
Heidi Brennodden, avdelingsleder, telefon: 94 01 44 32. E-post: hebr@ringsaker.kommune.no   
 
Reidun Riisehagen, avdelingsbibliotekar, telefon: 94 01 44 34. E-post: reidun.riisehagen@ringsaker.kommune.no
 
Linda Antonsen, barnebibliotekar, telefon:  94 01 44 35. E-post: linda.terese.antonsen@ringsaker.kommune.no
 
Ida Adolfsen, sekretær, telefon: 94 01 44 36. E-post: ida.adolfsen@ringsaker.kommune
 
Monica Hasli, bibliotekmedarbeider,  telefon: 94 01 44 37. E-post: monica.hasli@ringsaker.kommune.no
 
 
 
Tips en venn Skriv ut