På arrangementet blir det fokus på hvordan du som leder kan jobbe smartere, sunnere og dypere. Hva skiller de gode lederne fra resten? Det handler ikke om makt, men om å forstå og lede mennesker gjennom din innflytelse. Det handler om din evne til å lytte og bygge tillit, om å skape rom for og vilje til utvikling.
Du vil på frokostarrangementet få innsikt i verktøy du kan benytte i din lederhverdag og du inviteres til egenrefleksjon underveis. Semundseth kombinerer historiefortelling og faglig substans, som setter i gang både hjerte og hjerne og gir et godt grunnlag for refleksjon over egen praksis.
«For meg er Kjernen i ledelse faglig sterk, praksisnær og inspirerende lesing som gir: nyttige tips for økt selvinnsikt, gode refleksjonsoppgaver, konkrete verktøy for ledelse i praksis, og ikke minst dyp innsikt i lederskapets iboende og berikende muligheter. Jeg har hatt sto glede av å lese denne boken»
Marit Breivik, ledermentor, coach og tidligere trener for Norges kvinnelandslag i håndball.
I etterkant av frokostmøtet får du tilgang til digital versjon av boken «Kjernen i ledelse» for videre utvikling av egen lederpraksis.
Du kan lese mer om Semundseth her.
Ledelse til frokost arrangeres av Ringsaker kommune, næringsavdelingen, HR-seksjonen og biblioteket.
Frist for påmelding er tirsdag 11. november 2025.
Velkommen!
Meld deg på her: